ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ
Αρσάκεια - Τοσίτσεια Εκάλης

Αναγγελίες Γ' Αρσακείου - Τοσιτσείου Δημοτικού

Ιούνιος 2018
Τον προηγούμενο μήνα   Τον επόμενο μήνα
Κ Δ Τ Τ Π Π Σ
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
ΤΑΞΗ/ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΧΩΡΟΣ

Διευθύντρια

Ελευθερίου Αιμιλία

 

 

Γραφείο Γ΄ Δημοτικού

Α1

Γιαννακοπούλου Γιώτα

Δευτέρα

4η ώρα (10.40-11.25)

Αιθ. 68 Ισόγειο

A2

Βακαλοπούλου Καρολίνα

Τετάρτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 68 Ισόγειο

Β1

Ξεζωνάκη Αμάντα

Πέμπτη

1η ώρα (08.10-08.55)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Β2

Παπανικολάου Φωτεινή

Πέμπτη

1η ώρα (08.10-08.55)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Γ1

Παπανικολάου Μαρία

Δευτέρα

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 69 Ισόγειο

Γ2

Τριανταφύλλου Πέπη

Πέμπτη

6η ώρα (12.25-13.10)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Δ1

Παπαζαφείρη Μάρβα

Δευτέρα

7η ώρα (13.25-14.05)

Αιθ. 69 Ισόγειο

Δ2

Κιαχάκη Ντία

Τετάρτη

4η ώρα (10.40-11.25)

Αιθ. 68  Ισόγειο

Ε1

Αντώνωφ Ρεβέκκα

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 69 Ισόγειο

Ε2

Στάθης Ευάγγελος

Πέμπτη

1η ώρα (08.10-08.55)

Αιθ. 69 Ισόγειο

Στ1

Ρεκουντίνη Σταυρούλα

Πέμπτη

1η ώρα (08.10-08.55)

Γραφείο Γ΄ Δημοτικού

Στ2

Φουντούλη Κατερίνα

Πέμπτη

6η ώρα (12.25-13.10)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Στ3

Γιαννοπούλου Δήμητρα

Δευτέρα

6η ώρα (12.25-13.10)

Αιθ. 68 Ισόγειο

  Μαραγκός Κώστας

Δευτέρα

6η ώρα (12.25-13.10)

Αιθ. 69A Ισόγειο

Φυσική

Λαγουδάκης  Νίκος

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 68 Ισόγειο

Φυσική

Λάγκα Κατερίνα

Τετάρτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 69 Ισόγειο

Μουσική

Αβρανά Φανή

Παρασκευή

2η ώρα (08.55-09.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Μουσική

Τζούλη Μαρίνα

Τετάρτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Καλλιτεχνικά

Τσαλδίρη Ελένη

Πέμπτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 69A Ισόγειο

Καλλιτεχνικά

Θεοδωρίδης Βαγγέλης

Πέμπτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Γυμναστική

Παπαρούλια Μαίρη

Παρασκευή

4η ώρα (10.40-11.25)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Γυμναστική

Μιχαλοπούλου Μιχαέλα  

Τετάρτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Γυμναστική

Χρυσικοπούλου Μαρία

Τρίτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Γυμναστική

Τζαβέλης Μιχάλης

Παρασκευή

6η ώρα (12.25-13.10)

Αιθ. 69A Ισόγειο

Κολυμβητήριο

Μουταυτσίδου  Ματίνα

Δευτέρα

2η ώρα (08.55-09.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Κολυμβητήριο

Δουβή Νάντια

Πέμπτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Κολυμβητήριο

Μουσούρης Γιώργος

Τρίτη

1η ώρα (08.10-08.55)

Εντευκτ .Καθηγητών Γυμν.

Κολυμβητήριο

Βαξεβάνογλου Μαρίνα

Τετάρτη

2η ώρα (08.55-09.40)

Γραφείο Γ΄ Δημοτικού

Αγγλικά

Μιχαλοπούλου Χριστίνα

Δευτέρα

3η ώρα (09.55-10.40)

Μελετητήριο

Αγγλικά

Περδίκη Καίτη

Τρίτη

5η ώρα (11.40-12.25)

Μελετητήριο

Αγγλικά

Αναγνώστου Βίκυ

Τρίτη

4η ώρα (10.40-11.25)

Μελετητήριο

Αγγλικά

Σαρόγλου Τζίνα

Παρασκευή

2η ώρα (08.55-09.40)

Μελετητήριο

Γερμανικά

Ζαχμάνογλου Χριστίνα

Τετάρτη

6η ώρα (12.25-13.10)

Μελετητήριο

Γερμανικά

Λάβδα Πελαγία

Τρίτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Μελετητήριο

Γαλλικά

Βιολάρη Έλενα

Τρίτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Μελετητήριο

Γαλλικά

Γεώργα Έφη

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Μελετητήριο

Γαλλικά

Γεωργακοπούλου Αγγελική

Τρίτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Μελετητήριο

Γαλλικά

Κωττάκη Ξένη

Πέμπτη

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Πληροφορική

Βατουσιανού Ελισάβετ

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Πληροφορική

Πλουμιδάκη Πωλίνα

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Πληροφορική

Ξηρίδου Άντα

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Πληροφορική

Σιούτη Ξένια

Παρασκευή

3η ώρα (09.55-10.40)

Αιθ. 70 Ισόγειο

Θεατρ. Αγ.

Ροββά Μαργαρίτα

Πέμπτη

4η ώρα (10.40-11.25)

Αιθ. 70 Ισόγειο