Αρσάκεια Ιωαννίνων

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ του Β΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Σχολική χρονιά  2019– 2020


ΘΕΟΛΟΓΟΙ

κ. Χρονοπούλου Φιλοθέη
κ. Ντόκος Γεώργιος

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
κ. Γρατσία Σοφία (Διευθύντρια)
κ. Βαϊοπούλου Ελένη
κ. Βασιλάκου Χριστίνα
κ. Βλάχου Θεοφανώ
κ. Γεωργιλάκη Ιωάννα
κ. Κλειδή Χρυσούλα
κ. Νικητοπούλου Ιωάννα
κ. Παναγιωτοπούλου Ξανθίππη
κ. Διαμαντοπούλου Κωνσταντίνα
κ. Κουρή Σταματίνα
κ. Καργάκος Ιωάννης

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

κ. Βόγια Μαρία-Ιωάννα
κ. Δούβου Αικατερίνη
κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
κ. Τριανταφύλλου Δήμος

ΦΥΣΙΚΟΙ
κ. Βασιλάκη Αντωνία
κ. Μεταλληνός Θεόδωρος
κ. Μιχόπουλος Κώστας
κ. Γεωργίου Χρήστος

ΧΗΜΙΚΟΙ
κ. Κάμτσιος Αθανάσιος

ΒΙΟΛΟΓΟΙ
κ. Καζολέα Γαρυφαλλιά (Υποδιευθύντρια)
κ. Τζανετής Ανδρέας

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
κ. Βολτής Ευστράτιος (Υποδιευθυντής)
κ. Τζώρτζη-Τσάμη Άννα
κ. Χρήστου Παντελής
κ. Τριάντη Πολυξένη

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
κ. Κωνσταντίνος Καλλής

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
κ. Σούσου Άρτεμις

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
κ. Χατζηλάκου Βασιλική

ΜΟΥΣΙΚΗΣ
κ. Γύφτουλα Κωνσταντίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ
κ. Βασιλειάδου Παρθενόπη
κ. Βρεττάκου Βαρβάρα
κ. Σακέλλιος Ηλίας

ΓΑΛΛΙΚΩΝ
κ. Λαγουρού Μαρία
κ. Κοντού Βασιλική
κ. Κατρανίδου Φωτεινή
κ. Λιάκου-Δόγα Ουρανία-Αθηνά
κ. Σερβετά Μαρία

ΑΓΓΛΙΚΩΝ
κ. Μπαρτζώκα Θεοδώρα
κ. Κουφοδήμου Αγγελική
κ. Βερέβη Κρυσταλλία – Ιωάννα
κ. Τρούλλου Ευαγγελία
κ. Μαρίν Μαρία
κ. Βασιλοπούλου Ιωάννα
κ. Παπαστόιτση Εβίτα
κ. Δημητροπούλου Μαρία

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
κ. Μεταλληνού-Καλοσπύρου Αγγέλα
κ. Κεφαλά-Μιχοπούλου Αρετή
κ. Οικονομίδου Ελεάννα
κ. Παπασταθοπούλου Αγγελική
κ. Δεμέστιχα Ευαγγελία

ΣΕΠ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
κ. Σουφλιά Κατερίνα

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ
κ. Κορρέ Ελένη


ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ)      

Α1 κ. Κουρή Σταματίνα
Α2 κ. Βλάχου Θεοφανώ
Α3 κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
Α4 κ. Παναγιωτοπούλου Ξανθίππη

Β1 κ. Βασιλάκου Χριστίνα
Β2 κ. Γεωργιλάκη Ιωάννα
Β3 κ. Βασιλάκη Αντωνία
Β4 κ. Νικητοπούλου Ιωάννα                            
 
Γ1 κ. Κλειδή Χρυσούλα
Γ2 κ. Δούβου Αικατερίνη
Γ3 κ. Βόγια Μαρία-Ιωάννα
Γ4 κ. Σουφλιά Αικατερίνη



ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Α1 κ. Βασιλειάδου Παρθενόπη
Α2 κ. Βασιλοπούλου Ιωάννα
Α3 κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
Α4 κ. Τριάντη Πολυξένη

Β1 κ. Γύφτουλα Κων/να
Β2 κ. Κοντού Βασιλική
Β3 κ. Σακέλλιος Ηλίας
Β4 κ. Βερέβη Κρυσταλλία

Γ1 κ. Λιάκου Ουρανία
Γ2 κ. Βαϊοπούλου Ελένη
Γ3 κ. Βασιλοπούλου Ιωάννα
Γ4 κ. Σουφλιά Αικατερίνη