Αρσάκεια Ιωαννίνων

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ του Β΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Σχολική χρονιά  2020– 2021


ΘΕΟΛΟΓΟΙ

κ. Χρονοπούλου Φιλοθέη
κ. Σκούμπου Ελένη

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
κ. Γρατσία Σοφία (Διευθύντρια)
κ. Βαϊοπούλου Ελένη
κ. Βασιλάκου Χριστίνα
κ. Γεωργιλάκη Ιωάννα
κ. Κλειδή Χρυσούλα
κ. Νικητοπούλου Ιωάννα
κ. Παναγιωτοπούλου Ξανθίππη
κ. Διαμαντοπούλου Κωνσταντίνα
κ. Κουρή Σταματίνα
κ. Καργάκος Ιωάννης
κ. Παπαντωνοπούλου Φωτεινή

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

κ. Βόγια Μαρία-Ιωάννα
κ. Δούβου Αικατερίνη (Υποδιευθύντρια)
κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
κ. Βλασερός Νικόλαος
κ. Κοτσαλίδης Φώτιος

ΦΥΣΙΚΟΙ
κ. Βασιλάκη Αντωνία
κ. Μεταλληνός Θεόδωρος
κ. Γεωργίου Χρήστος

ΧΗΜΙΚΟΙ
κ. Κάμτσιος Αθανάσιος

ΒΙΟΛΟΓΟΙ
κ. Τζανετής Ανδρέας
κ. Ντόβα Χαρά-Κλειώ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
κ. Βολτής Ευστράτιος (Υποδιευθυντής)
κ. Τζώρτζη-Τσάμη Άννα
κ. Χρήστου Παντελής

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
κ. Κωνσταντίνος Καλλής

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
κ. Σούσου Άρτεμις

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
κ. Χατζηλάκου Βασιλική

ΜΟΥΣΙΚΗΣ
κ. Γύφτουλα Κωνσταντίνα

ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ
κ. Βασιλειάδου Παρθενόπη
κ. Βρεττάκου Βαρβάρα
κ. Σακέλλιος Ηλίας

ΓΑΛΛΙΚΩΝ
κ. Λαγουρού Μαρία
κ. Κοντού Βασιλική
κ. Κατρανίδου Φωτεινή
κ. Λιάκου-Δόγα Ουρανία-Αθηνά
κ. Σερβετά Μαρία
κ. Τσιχλή Κατερίνα

ΑΓΓΛΙΚΩΝ
κ. Μπαρτζώκα Θεοδώρα
κ. Βερέβη Κρυσταλλία – Ιωάννα
κ. Βασιλοπούλου Ιωάννα
κ. Τρούλλου Ευαγγελία
κ. Μαρίν Μαρία
κ. Παπαστόιτση Εβίτα
κ. Δημητροπούλου Μαρία
κ. Γουλέ Ελένη
κ. Καραβασίλη Αθηνά

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
κ. Μεταλληνού-Καλοσπύρου Αγγέλα
κ. Κεφαλά-Μιχοπούλου Αρετή
κ. Οικονομίδου Ελεάννα
κ. Παπασταθοπούλου Αγγελική
κ. Δεμέστιχα Ευαγγελία

ΣΕΠ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
κ. Σουφλιά Κατερίνα

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ
κ. Κορρέ Ελένη


ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ)      

Α1 κ. Κουρή Σταματίνα
Α2 κ. Γεωργιλάκη Ιωάννα
Α3 κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
Α4 κ. Χρονοπούλου Φιλοθέη

Β1 κ. Διαμαντοπούλου Κων/να
Β2 κ. Βασιλάκη Αντωνία
Β3 κ. Βόγια Μαρία-Ιωάννα
Β4 κ. Βασιλάκου Χριστίνα                           
 
Γ1 κ. Νικητοπούλου Ιωάννα
Γ2 κ. Παναγιωτοπούλου Ξανθίππη
Γ3 κ. Κοτσαλίδης Φώτιος
Γ4 κ. Κλειδή Χρυσούλα



ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Α1 κ. Βασιλειάδου Παρθενόπη
Α2 κ. Καραβασίλη Αθηνά
Α3 κ. Καρατσιώλη Ελισάβετ
Α4 κ. Ντόβα Χαρά-Κλειώ

Β1 κ. Γύφτουλα Κων/να
Β2 κ. Βαϊοπούλου Ελένη
Β3 κ. Μπαρτζώκα Θεοδώρα
Β4 κ. Κορρέ Έλενα

Γ1 κ. Σακέλλιος Ηλίας
Γ2 κ. Τσιχλή Αικατερίνη
Γ3 κ. Σουφλιά Αικατερίνη
Γ4 κ. Τσιχλή Αικατερίνη